Tvorba webových stránek pro Conectinet

Připojení k internetu propaguje Conectinet prostřednictvím webových stránek. Tvorba webových stránek se zaměřila na propagaci internetové služby přehledným způsobem.

Původní webová prezentace postrádala potřebnou dávku přehlednosti. Nový rozsáhlý web www.conectinet.cz obdržel redakční systém SilverStripe CMS, který umožňuje snadnou aktualizaci jakékoliv části webového obsahu.

Připojení k internetu

Klíčovou službou společnosti Conectinet, s.r.o. je připojení k internetu. Přestože tato společnost nabízí i další služby (správa počítačové sítě, instalace počítačové sítě, podpora pro firemní počítačové sítě, realizace kamerových systémů,  docházkového systému a vzdáleného dohledu), rozhodli jsme se společně se zadavatelem upřednostnit připojení k internetu.

Aktuality 

Klíčovou otázkou bylo, jak a kam umístit aktuální informace. Zadavatel měl zájem informovat zákazníky o novinkách a změnách, proto jsme pole Aktuality umístili na viditelnou pozici hlavní stránky. Ostatní plocha hlavní strany je věnována nabídce produktů a služeb.

Blog

Conectinet má mnoho zkušeností s internetem, sdělit je nyní může prostřednictvím svého Blogu. Blog umožňuje uživatelům reagovat na nové příspěvky. Conectinet tak může plně využít této přímé vazby s uživateli internetových přípojek.

Webdesign

Vzhled nových stránek vychází z firemních barev. Conectinet už řadu let používá ke své propagaci kombinaci barev červené, bílé a černé, proto i je vzhled stránek laděn do těchto barev. Přemíra grafiky na stránkách často překáží uživatelům ve snadné orientaci. Conectinet zvolil grafický návrh méně nápaditější, což hodnotíme kladně.

Odborné články a rady

Conectinet nechce nechat své zákazníky bloudit, když hledají odbornou pomoc. Proto vznikla stránka Nastavení a návody, kde uživatelé internetu naleznou celou řadu návodů, jak si pomoci v nesnázích.