Kariéra

Studio 20 Vám nabízí možnost pracovat na zajímavých projektech v oblastech tvorby a vývoje internetových prezentací. Setkáte se zde s nejmodernějším přístupem k rozsáhlým a náročným projektům.

  • Máte zájem pracovat na perspektivní pozici?
  • Máte zájem pracovat ve společnosti, která se stále rozvíjí?
  • Máte zájem pracovat ve společnosti, kde si vážíme jeden druhého?
  • Máte zájem pracovat v kolektivu mladých lidí?
  • Máte zájem o stálý profesní růst?
  • Máte zájem získávat zkušenosti na projektech u významných společností?
  • Máte zájem se neustále vzdělávat a získávat nové poznatky?
  • Máte zájem dostávat za svou práci motivující finanční ohodnocení?

Umožníme Vám stálé získávání zkušeností, pomůžeme v osobním rozvoji a podpoříme profesního růst. Studio 20 své zaměstnance pravidelně vysílá na interní i externí školení a finančně je podporuje při úspěšném získání certifikací v oblasti nejnovějších technologií.

Studio 20 svým zaměstnancům poskytuje stabilní zázemí dobře prosperující české firmy, kvalitní hardwarové i softwarové vybavení, špičkové informační technologie, příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv mladých lidí s vysokým pracovním nasazením a výrazným zájmem o svou profesi.

Volné pracovní pozice

Studio 20 hledá obsazení pro tyto zaměstnanecké pozice:

Obchodní zástupce – pro prodej internetových prezentací

Očekáváme velmi dobré komunikativní dovednosti, schopnost vytvářet nové vztahy, samostatnost a flexibilitu, příjemné vystupování,  řidičský průkaz sk. B a zájem o profesní růst.   více...

Kodér – pro tvorbou internetových prezentací a aplikací

Požadujeme dobrou znalost technologií (X)HTML, DHTML, CSS, PHP, XML, znalost standardů W3C a SEO, dodržování pravidel přístupného webu, znalost anglického jazyka (minimálně na úrovni čtení technické dokumentace), podmínkou je zájem o obor a aktivní přístup.   více...

Programátor – pro vývoj internetových aplikací

Požadujeme dobrou znalost JavaScript, Java (J2SE a J2EE), .NET, Delphi, VBA, SQL, MySQL, vývoj on-line aplikací, programování dynamických aplikací, anglický jazyk (minimálně na úrovni čtení technické dokumentace), podmínkou je zájem o obor a aktivní přístup, reference.

Copywriter – tvorba textového obsahu, optimalizace

Požadujeme bezchybnou znalost českého jazyka, korektury a stylistiky, cit pro unikátní, čtivý a obchodně úspěšný text, lákavé nadpisy, anglický jazyk výhodou, nikoli podmínkou. Podmínkou je zájem o problematiku SEO a aktivní přístup.

Grafik – tvorba grafiky internetových prezentací a firemního vzhledu

Požadujeme schopnost tvořit moderní, čistou a přehlednou grafiku, orientaci na poslední trendy, dobrou znalost grafických nástrojů Adobe, znalost formátů pro bitmapovou a vektorovou grafiku, Podmínkou je zájem o principy firemní a webové grafiky. Tiskové zkušenosti jsou vítanou předností.

Analytik – tvorba analýz v internetovém prostředí

Požadujeme schopnost přemýšlet v souvislostech, analytické schopnosti, pracovní samostatnost, schopnost zpracování výsledků analýz, prezentace výsledků. Podmínkou je bezchybná znalost českého jazyka, MS Word, MS Excel.

Jak postupovat v případě vašeho zájmu o zaměstnání

Pokud jste našli pozici, která odpovídá Vašim představám a kvalifikaci, zašlete nám svůj strukturovaný životopis a motivační dopis (česky nebo anglicky) na e-mailovou adresu info@studio20.cz. Bude-li Váš profesní profil odpovídat požadavkům obsazovaného pracovního místa, budete zařazeni do užšího výběru uchazečů a v horizontu 10 dnů od zaslání životopisu Vás pozveme na osobní pohovor. V opačném případě Vám pošleme e-mail s vyrozumněním o Vašem nezařazení.

Výběrová řízení v naší společnosti jsou vícekolová. První kolo výběrového řízení probíhá zpravidla s personalistou. Druhé, popřípadě třetí kolo se koná v přítomnosti odborného manažera. Do 14 dnů obdržíte naše stanovisko (návrh na další postup).
Poskytnutím svých osobních údajů zahrnutých do životopisu dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v personální databázi naší společnosti, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., a to na dobu do odvolání vašeho souhlasu.