Mlýn Pataki

Přidal Jiří Blahút - 20/01/2009 | 7 Komentáře

Tagy:

Chtěl bych s podělit o jeden zajímavý příběh. Dostali jsme za úkol postarat se o propagaci penzionu Pataki. On to vlastně ani není penzion, je to spíše mlýn. Alespoň potud sahá moje informace. Jedná se o přestavěný mlýn, ve kterém je několik pokojů pro hosty.

Úkol zní jasně

Ochladlý zájem hostů vinou předchozího provozovatele je nutné co nejdříve pozdvihnout na předchozí úroveň nebo ještě vyšší. Sbalil jsem fidlátka a se svým kolegou fotografem jsme se na Mlýn Pataki do Mukařova rozjeli podívat. Bylo mi tam, jako bych se dostal do jiného světa. Současné webové stránky Mlýnu Pataki sice naznačovaly, že se jedná o  velmi všední provozovnu, kterých je v republice přebytek, ale na místě jsem jako opařený zjistil, že tento podnik je vymazlený do nejposlednějšího detailu. Už dlouho jsem neviděl takhle krásnou restauraci s komorním nádechem, funkčně propojenou s luxusem, nápaditým ubytováním, zábavou a odpočinkem. Tak na tuhle práci se už nyní moc těším.

Nyní jsou fotky hotové a můžeme se dát do práce

A jsme u toho – jak spustit propagaci pomocí webových stránek, když je nutné upozornit hosty na znovuotevření tohoto nádherného podniku už za necelý měsíc? Musíme rychle vymyslet zajímavou akci. Budeme vařit. Budeme vařit z toho, co máme. Co třeba škola vaření? Nebo Tuňáková zabijačka? Nestálo by za pokus v zájmu propagace  obrátit se na kouzelníka Kožíška? Vždyť tady je každá rada drahá a pomůže asi jen kouzlo.

Mimochodem prostředí podniku Mlýn Pataki mne uchvátilo natolik, že zvažuji tenhle skvost využít k jeho návštěvě a požádat zde mou snoubenku o ruku. 

A jak byste tuto záležitost řešili Vy? Uměli byste si poradit s uspořádáním zajímavé akce při příležitosti otevření noblesní restaurace? Pokud vymyslíte pro naše nové kuchaře něco zajímavého, mohu Vám za ně slíbit voňavou odměnu.


Zaslat komentář

Komentáře

 • Webu jsme přidělali ještě anglickou verzi. Překlad vyšel na 4.000,- a to se vyplatilo při první svatbě. Ženil se tu zámožný podnikatel z Londýna. Ještě bychom měli získat původní doménu, která současnému webu dělá trochu ostudu. Majitel však není dostupný...

  Vložil Studio 20, 2009-05-29 03:42:41

 • O Pataki jsem se dověděl na těchto stránkách a v reálu je to o dost lepší, než na jejich stránkách. I tak jsem si neodpustil jeden kladný příspěvek do knihy hostů, moc se nám tam líbilo.

  Vložil Marek, 2009-04-09 16:27:33

 • Přítelkyni bych požádal o ruku doma a neřešil bych to v restauraci...

  Vložil pikilow, 2009-04-09 16:25:38

 • Tak Mlýn Pataki je spuštěn!
  Jen jsme jej z provozních důvodů přemístili na novou doménu, i když laik si té změny asi nevšimne.
  Přejeme celému Pataki pořádnej nával, jak se na dobrou restauraci sluší.

  Vložil Studio 20, 2009-03-20 02:13:11

 • Já bych to viděla na pořádnou porci letáků s nějakou nabídkou fotek jídel. Když si to lidi večer přečtou, budou se jim sbíhat sliny a vymění prázdnou ledničku za návštěvu Pataki. No fakt, nekecám...

  Vložil Jitka, 2009-02-13 00:11:13

 • Jéje, Pataki znovu pojede, to je fajn.
  Objevil jsem tenhle šperk při jednom školení naší firmy a od té doby jsem tam byl asi 10x. Už se těším, až zase potečou Pataki vína...

  Vložil Michal, 2009-02-02 04:22:22

 • Zkuste rozeslat v okolí letáky s nějakou akcí, například Škola vaření nebo Ochutnávka vín. Lidi chtějí akce a slyší na ně.

  Vložil Pavel - hotel Palace, 2009-01-30 14:21:25

RSS kanál pro komentáře této strany