Otázky zájemců o web

Jak dlouho trvá vytvoření webové prezentace?

Termín ukončení tvorby webových stránek závisí především na klientovi. Většina klientů chce rozhodovat o podobě webových stránek do nejmenšího detailu. Jsme schopni vytvořit webové stránky do 48 hodin, tvorba úspěšných webových stránek je otázkou 2–8 týdnů.  

Provádíte gramatickou kontrolu textů včetně oprav?

Ano. Umíme provést gramatickou kontrolu i korekci textů. Není to standardní služba, za příplatek nabízíme i kontrolu dodaných textů, jazykovou správnost, tématickou vhodnost.

Zabýváte se tvorbou cizojazyčných internetových stránek?

Ano. Díky našemu partnerství s překladatelskou společností dokážeme přeložit stránky do cizích jazyků. Slovenština, angličtina, němčina, francouzština, italština, španělština ani ruština pro nás není překážkou.

Umíte zajistit, aby webové stránky byly navštěvované lidmi, kteří se zajímají o naše služby, resp. produkty?

Ano. Webovým stránkám s vysokou návštěvností zákazníků říkáme úspěšné webové stránky. Tvoříme především úspěšné stránky, optimalizované pro vyhledávání. Klademe velký důraz na obchodní efekt webových stránek.

Jste schopni provést úpravy existujících webových stránek?

Ano. Je nám známo, že většina webových stránek obsahuje chyby, postrádají smysl, nejsou úspěšné. Někdy lze úspěšného zvýšení návštěvnosti dosáhnout dílčí úpravou stávajících webových stránek, ve většině případů je však nutná generální změna.

Jaké další služby potřebuji vedle vytvoření webových stránek?

Webové stránky ke svému životu a funkci potřebují hosting a doménu. Poskytujeme všechny služby spojené s hostingem a doménou. Zhotovené webové stránky umístíme na zřízený hosting, nasměrujeme doménový záznam a dílo předáváme až po oživení stránek. Další seznam služeb naleznete v podrobném přehledu webových služeb.

Kolik stojí vytvoření profesionální webové prezentace nebo úpravy existujících stránek?

Přestože je otázka ceny rozhodující, odpověď je velmi obtížná. Úpravu webových stránek můžeme dodat za cenu 100 Kč, výroba úspěšných webových stránek začíná na částce 10 000 Kč.  

Proč naše webové stránky nejsou na prvním místě ve vyhledávačích?

Zobrazovat se na předních místech ve vyhledávání na konkrétní klíčová slova je otázkou hodnocení vašich webových stránek ve srovnání se stránkami Vaší konkurence. Hodnocení provádí roboti a je úměrné celkové kvalitě webových stránek. Čím jsou stránky kvalitnější, tím je hodnocení stránek, a tedy i pozice ve vyhledávačích, významnější. Pokud se Vaše webové stránky neumísťují na přijatelné pozici, zřejmě nesplňují některý z faktorů nutných pro získání vysokého hodnocení.

Naše stránky jsou na Seznamu na 13. pozici, ale na Googlu, Centrumu ani Atlasu nikde nejsme vidět. Čím to je?

Každý vyhledávač se chová jinak. Vyhledávače mají algoritmus pro svá hodnocení nastavený různě, využívají různé principy a algoritmy. Proto tvoříme webové stránky tak, aby dosáhli vysokého hodnocení na všech vyhledávačích.

Již webové stránky máme, žádný zájem z internetu jsme však nezaznamenali. Co děláme špatně?

Na tuto otázku umíme odpovědět přesně a detailně. Můžeme zhotovit analýzu Vaší cílové skupiny, analýzu klíčových slov, analýzu pozic a analýzu konkurence. Pomůžeme Vám zjistit všechny detaily Vašeho neúspěchu. Společně můžeme neúspěch změnit na úspěch.