Promotion

Webové studio S20 klade velký důraz na promotion - propagaci. Investujeme hmotné i nehmotné prostředky do posilování značky Studio 20, a to jak v podobě internetového marketingu, tak i pomocí dalších druhů reklamy.

Poctivá práce - poctivá propagace

Přestože věříme, že nejlepší reklamou je poctivá práce, vedle vlastní výroby webových stránek se věnujeme webdesignérskému "dorostu". Pracujeme s mladými lidmi, kteří ještě studují, pomáháme jim zorientovat se v odborné problematice tvorby webových stránek a v efektivní propagaci prostřednictvím internetu.

Sponzoring

Další metodou naší propagace je sponzoring. Studio 20 sponzoruje sportovní oddíl Thajského boxu v Brandýse nad Labem, pravidelně přispívá na sportovní akce pořádané Veslařským klubem KV Kondor.

Vyhledáváme zajímavé kulturní akce, na kterých lze oslovit nejen nové klienty, ale také budoucí spolupracovníky. Podporujeme například Svatováclavské slavnosti a hudební festival Houfest. V duchu výchovy mladých talentů spolupracujeme s Gymnáziem J. S. Machara v Brandýse nad Labem a studenty FEL, obor kybernetika.

Nabídněte nám promotion

Organizujete-li rozsáhlejší nebo prostě jen zajímavou akci, a hledáte sponzory, napište nám.

V případě, že se nám Vaše akce a její obsah bude zdát zajímavá pro propagaci naší značky, rádi Vám navrhneme možnost sponzorování. Pokud nám o sponzorský příspěvek neřeknete, možná se o Vaší akci nedozvíme.