SilverStripe CMS - redakční systém

Redakční systém SilverStripe je vhodný systém pro správu obsahu webuSilverStripe log

SilverStripe je redakční systém, vyniká nad ostatními redakčními systémy svou přehledností a pohodlností obsluhy. Obsahuje všechny předpoklady k tvorbě čistého kódu, což je základním předpokladem pro vývoj budoucího  validního webu, jeho efektu a úspěchu. SilverStripe je systém postavený s podporou platformy AJAX. Platforma AJAX byla vyvinuta se záměrem rychlého načítání stránek.

SilverStripe dostal zelenou pro svou jednoduchost a účinek

V českém prostředí nebylo CMS SilverStripe poskytnuto dostatek prostoru, proto jsme se rozhodli redakčnímu systému SilverStripe věnovat prostor my. Studio 20 používá redakční systém SilverStripe CMS pro tvorbu webových stránek od roku 2007, zelenou jsme tomuto sytému dali po zkušenostech s Open Source systémy Joomla  a Drupal. 

Co SilverStripe CMS nabízí?

Redakční systém SilverStripe  nabízí širokou škálu možností, je vhodný pro běžné firemní prezentace i rozsáhlé portály. Součástí SilverStripe je i Blog, Diskuze, Galerie obrázků, E-shop, Gogole maps, Flickr a další funkce. Pokud zvolíte pro své webové stránky prostředí SilverStripe, zařadíte se mezi spokojené administrátory plnohodnotného redakčního prostředí. A navíc zdarma, protože SilverStripe CMS je volně šířen pod licencí GPU. 

SilverStripe CMS je redakční systém s češtinou

Nejen, že SilverStripe CMS je z velké části přeložen do češtiny a slovenštiny, ale podporuje také automatické jednoduché překlady stránek do více než osmdesáti jazyků. Pro zkušenější administrátory je jednoduché si jednotlivé moduly upravovat. 

Oprava omylů v SilverStripe CMS je jednoduchá

Při tvorbě webu se snadno stane, že zásahem do některé funkce ovlivníme vzhled webu tak, že je nutné se vrátit k poslední funkční verzi. SilverStripe CMS si pamatuje veškerou historii, takže návrat k funkční podobě je velmi jednoduchý. Stačí navštívit historii stránek a spustit potřebnou verzi.

» správa obsahu webových stránek je mnohem snažší, pokud používáte redakční systém SilverStripe CMS  »

SilverStripe je plně validní CMS

SilverStripe CMS je moderní produkt založený na PHP5/MySQL, určený pro tvorbu webových stránek a webových aplikací. SilverStripe se zaměřuje na řízení webového obsahu, kde lze překvapivě snadno editovat webové stránky a jejich obsah. Je dostatečně vybaven pro tvorbu komplexních stránek. SilverStripe CMS poskytuje pohodlné intuitivní programátorské prostředí orientované na plnohodnotnou a  efektivní správu webu. SilverStripe CMS je především hrdou součástí Google Highly Open Participation Contest.

Příklady, kde jsme použili SilverStripe CMS

Použití redakčního prostředí SilverStripe CMS jsme jako vhodné řešení zvolili u několika prezentací. Na ukázku uvádíme některé z nich.

Reference použití redakčního systému SilverStripe CMS:

Prezentace politické strany ODS Praha 3  »

Prezentace poslance za ODS Daniela Reisiegla  »

Prezentace výrobní společnosti ENCO SYSTEM  »

Prezentace obchodní společnosti Gruppo Imar  »

Prezentace kapitálové společnosti M Securities  »

Připojení k bezdrátovému internetu Conectinet  »

Největší český výrobce stolních olejů STZ a.s. »

Další příklady nasazení redakčního systému SilverStripe CMS  »

SilverStripe CMS obdržel významná ocenění po celém světě   

30. října 2008

SilverStripe CMS je nazván Nejslibnější systém pro správu obsahu v Packt Publishing's 2008 CMS Awards.

 

27. října 2008

Sam Minneé je zařazen na seznam Packt Publishing's 2008 jako Most Valued People from Open Source Content Management Systems

 

24. září 2008

SilverStripe CMS vyhrál cenu za Nejlepší Open Source Projekt v roce 2008 cenu New Zealand Open Source Awards

 

28. srpna 2008

SilverStripe CMS se stal finalistou v soutěži 2008 TUANZ Innovation Awards pro prezentaci The Lowdown

 

18. července 2008

SilverStripe Content Management System se stal finalistou v roce 2008 soutěže Computerworld Excellence Awards  v kategorii Inovační využití v IT

 

1. května 2008

SilverStripe CMS se stal finalistou v desátém ročníku soutěže Wellington Gold Awards

 

11. září 2007

SilverStripe CMS se stal v roce 2007 finalistou soutěže Packt Publishing CMS Awards

 

4. března 2007

Ocenění The Best Marketing Award for Fringe Festival 2007 získala webová prezentace hotelu, postavená na systému SilverStripe CMS.


Podrobný přehled získaných ocenění CMS SilverStripe naleznete na http://www.silverstripe.com/awards.

Více informací o SilverStripe CMS naleznete na oficiálních stránkách tohoto Open Source produktu http://www.silverstripe.com.

Naše zkušenosti s SilverStripe CMS naleznete na našem Blogu.