Slovo ředitele

Vážení obchodní přátelé,

dovolte mi přivítat Vás na webových stránkách Studia 20.

Věřím, že se Vám jejich podoba bude líbit a že oceníte i výhody, které naše stránky mají – například uživatelsky přívětivý design, přehlednost a fulltextové vyhledávání.

Jistě oceníte i možnost přihlásit se k odběru novinek či službu chronologického vyhledávání v archívu.

Existence Studia 20 je již od samého počátku zasvěcena odbornému přístupu při tvorbě a správě efektivní internetové propagace pro společnosti i jednotlivce nejen z okolí města Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, ale i z celé České republiky.

Je pro mne velkou ctí, že mohu řídit webové Studio 20, ať již z pohledu širokého výběru služeb, portfolia klientů, objemu odvedené práce, kapacity personálních zdrojů nebo úrovně kvalifikovaných spolupracovníků.

Naši práci výrazně ovlivňuje prudký vývoj informačních technologií a technická specifika oboru, který klade vysoké nároky na naše zaměstnance i na kvalitu poskytovaných služeb.

Proto je pro mne a všechny naše zaměstnance velkým a trvalým závazkem neustálé zkvalitňování námi poskytované péče. Myslím si, že vzhledem k dosaženým výsledkům se opravdu nemáme za co stydět.

Jsme rádi, když můžeme svým klientům znovu a znovu prokazovat, že čím více jsou náročnější, tím kvalitnější projekt obdrží.

V rámci zlepšování služeb je veškerá komunikace zaznamenávána do počítačového systému a může být kdykoli použita pro další zpracování.

Všechny zakázky jsou pro nás velkou výzvou. Chtěl bych touto cestou poděkovat všem pracovníkům Studia 20, kteří se odbornou péčí, loajalitou a pečlivostí podílejí na jejich řízení a celkovém výsledku. Zároveň bych chtěl touto cestou vyjádřit svou hrdost nad tím, že mám kolem sebe lidi, kteří vytvořili skvělý kolektiv, protože ten je pro mne alfou a omegou při takto náročné práci, jakou je tvorba webových projektů. Děkuji všem spolupracovníkům za jejich úsilí, houževnatost, vytrvalost. Jsem si vědom toho, že vždy odvedou práci nejvyšší kvality. Přeji všem aktivním a svědomitým kolegům hodně úspěchů v profesním životě a pohody v osobním životě.

 

Jiří Blahút

ředitel