Tvorba stránek pro M Securities a.s.

Moderní kapitálová společnost využívá redakční systém SilverStripe a její nabídka tak zůstává tak stále aktuální. 

M Securities a. s. – jak vznikl web

Progresivní makléřská společnost má jasný cíl – být vidět. V tomto případě jsou klíčová slova jasně daná oborem - obchodník s cennými papíry, a obchodování s CP.

Společnost M Securities vznesla požadavek na vytvoření textového obsahu. Při tvorbě webových stránek www.msecurities.sk jsme kladli důraz na zřetelnost obchodního zaměření.  

Do webových stránek byl vložen nejen základní popis společnosti a služeb, přidali jsme i informace, které zájemci o investování nebo o zajištění emise na ostatních webových stránkách postrádali. 

Schéma webových stránek

Vytvořili jsme schéma webu a přidali bankovní styl. Vzhledem k faktu, že M Securities klade důraz na osobní přístup,  nevkládali jsme do stránek kontaktní formuláře. Soustředili jsme se na podrobný popis nabízených služeb bez vkládání dalších odkazů, které odvádějí pozornost uživatele stránek od popisované problematiky.

Nejdříve jsme zjistili, které kombinace slov jsou v oboru kapitálového trhu frekventované. Bylo zjištěno, že uživatelé internetu se k informacím o investování v obecné rovině dostávají spíše přes portály s ekonomickou tématikou, proto jsme navrhli propagaci konkrétní ch investičních nástrojů. Jedna z propagovaných nabídek je osobní makléř.

Webové stránky mají nejen přehlednou strukturu, poskytují podrobné informace o možnostech představovaných nabídkou společnosti M Securities.

Webdesign

Design stránek byl vytvořen v duchu firemní grafiky, která již existovala. Grafický námět odpovídá zaměření firmy, která se orientuje na makléřské služby. Doména www.msecurities.sk byla zvolena záměrně tak, aby každý, kdo naleznete tyto stránky, s určitostí poznal zaměření firmy. Doména je snadno zapamatovatelná a design odpovídá úrovni kapitálového trhu.

Redakční systém SilverStripe

S ohledem na potřebu časté aktualizace webových stránek jsme pro prezentaci M Securities zvolili redakční systém SilverStripe CMS. Po krátkém zaškolení si pracovníci společnosti M Securities a.s. aktualizují informace na webových stránkách samostatně.

Obsazené pozice ve vyhledávačích na klíčovou frázi

Na klíčovou frázi osobný maklér se nám podařilo optimalizovat prezentaci www.msecurities.sk tak, že obsadila:

            3. místo ve vyhledávači Google.com

            2. místo ve vyhledávači Google.sk 

Na klíčovou frázi licencovaný obchodník s cennými papiermi jsme optimalizovali prezentaci www.msecurities.sk tak, že obsadila:

            5. místo ve vyhledávači Google.com

            6. místo ve vyhledávači Google.sk