Tvorba stránek pro Servis plynových kotlů

Všechna hledaná klíčová slova z oboru zobrazí náš servis plynových kotlů na předním umístění.Zvýšený zájem o služby firmy Jeníček přinesla nová webová prezentace.

Servis plynových kotlů - jak vznikl web

Firma Karel Jeníček – Servis plynových kotlů nás oslovila s požadavkem na vytvoření jednoduchých webových stránek. Firma neměla k dispozici ani texty, ani gafický manuál. Rozhodli jsme, že v poměrně konkurenčním prostředí postavíme webové stránky, které obsadí přední pozice na relevantní klíčové fráze.

Nejdříve jsme zjistili, které kombinace slov jsou nejvíce frekventované. Z těchto slov jsme vybrali fráze, které nejvíce odpovídají oboru, ve kterém firma Servis plynových kotlů podniká.

Webové stránky mají přehlednou strukturu a popisně navádějí zákazníka k řešení opravy plynových kotlů.

Webdesign

Design stránek byl zvolen jednoduchý, námět odpovídá zaměření firmy, která se orientuje na servis plynových kotlů. Doména servis-plynovych-kotlu.cz byla zvolena záměrně tak, aby každý, kdo naleznete tyto stránky, s určitostí poznal zaměření firmy. Kombinace zřetelné domény a zřetelného designu má za úkol propagovat služby firmy pana Karla Jeníčka především směrem k odpovídající cílové skupině.

Opravy plynových kotlů jsou propagovány efektivně. Zvolené klíčové fráze posunuly tyto webové stránky na první pozice ve vyhledávačích Seznam, Google, Atlas i Centrum.

Obsazené pozice ve vyhledávačích na klíčovou frázi

Na klíčovou frázi servis plynových kotlů se nám podařilo optimalizovat prezentaci www.servis-plynovych-kotlu.cz tak, že obsadila:

  1. místo ve vyhledávači Seznam.cz
  2. místo ve vyhledávači Google.cz
  3. místo ve vyhledávači Atlas.cz
  4. místo ve vyhledávači Centrum.cz 

Na klíčovou frázi opravy plynových kotlů se nám podařilo optimalizovat prezentaci www.servis-plynovych-kotlu.cz tak, že obsadila:

  1. místo ve vyhledávači Seznam.cz
  2. místo ve vyhledávači Google.cz
  3. místo ve vyhledávači Atlas.cz
  4. místo ve vyhledávači Centrum.cz