Věci veřejné - web politické strany

Politická organizace Věci veřejné Brandýs nad Labem  získala nový web. Členové brandýského klubu pochopili, že efektivním způsobem propagace jsou právě webové stránky.

Web pro Věci veřejné byl postaven na robustním redakčním systému, protože je zde předpoklad, že webový obsah bude spravován několika administrátory a obsah bude rapidně přibývat.

 

Věci veřejné Brandýs nad Labem řeší svou webovou prezentaci systémově  

Po všech zkušenostech se brandýský klub Věcí veřejných rozhodl přistupovat k tvorbě nového webu podle zdravého rozumu. Technologický postup stanovil, že konstrukco celého webu bude probíhat při vzájemné komunikaci politiků s webdeveloperem na všech úrovních. Celému zadání předcházela velmi podrobná předprojektová schůzka, která pomohla odhalit přesné potřeby zadavatele.

Výsledkem naší práce je čistý a přehledný web, jeho použitelnost můžete posoudit na adrese www.veciverejne-brandys.cz.   

Zvolili jsme redakční systém Silver Stripe CMS

Osvědčený redakční systém splnil svou úlohu i v případě nového webu pro brandýské Véčkaře. Prostřednictvím článků, které si členové politické strany na web již snadno přidávají sami, mohou návštěvníci kontrolovat jejich činnost, přidávat komentáře a tím ovlivňovat své politiky.

Vysoká návštěvnost

Pečlivě zpracovaná struktura zdrojového kódu a optimalizace textu pozdvihla viditelnost webu nmezi stovkou podobných webů. Nová politická strana vnímá potřebu být na očích, být k nalezení, když ji občan potřebuje.